Homepage Bestuur

Bestuur hondenschool K.V.Genebos

https://www.kvgenebos.be/wp-content/uploads/2022/08/Liesberh-scaled-200x250.jpg

Liesbeth Verspreet

Voorzitster
Evenementen & onthaal

Gsm: 0470/59.29.19

Email: liesbeth.verspreet@gmail.com

https://www.kvgenebos.be/wp-content/uploads/2022/10/P1040189-scaled-200x250.jpg

Michael Huygen

Ondervoorzitter, verantwoordelijke agility & wedstrijdsecretariaat

GSM: 0472/57.97.91

Email: huygen.michael@gmail.com

https://www.kvgenebos.be/wp-content/uploads/2022/09/Kurt-scaled-200x250.jpg

Kurt Nuyts

Secretaris & wedstrijdsecretaris

Gsm: 0495/26.33.39

Email: kurtnuyts32@gmail.com

https://www.kvgenebos.be/wp-content/uploads/2022/09/Eddie-scaled-200x250.jpg

Eddie Witters

Penningmeester

Gsm: 0475/56.60.35

Email: eddie.witters@gmail.com

https://www.kvgenebos.be/wp-content/uploads/2022/08/P1040082-scaled-200x250.jpg

Joyce Nuyts

Verantwoordelijke nadac hoopers & bestuurslid gehoorzaamheid

GSM: 0498/06.98.06

Email: joyceeke@gmail.com

https://www.kvgenebos.be/wp-content/uploads/2022/09/Gert-scaled-200x250.jpg

Gert Tevenie

Bestuurslid gehoorzaamheid

GSM: /

Email: g.tevenie@skynet.be

https://www.kvgenebos.be/wp-content/uploads/2022/09/Karolien-scaled-200x250.jpg

Karolien Mees

Evenementen & design

GSM: /

Email: Karolien.mees@gmail.com

https://www.kvgenebos.be/wp-content/uploads/2022/09/Cynthia-scaled-200x250.jpg

Cynthia Verschraegen

Bestuurslid & hoofdinstructrice

GSM: /

Email: cynnik@hotmail.com

https://www.kvgenebos.be/wp-content/uploads/2022/11/P1040551-scaled-200x250.jpg

Marc Truyens

Bestuurslid agility + verantwoordelijke kledij

GSM: 0476/262014

Email: truyens.marc@telenet.be

https://www.kvgenebos.be/wp-content/uploads/2022/11/P1040548-scaled-200x250.jpg

Sabine Pauwels

Bestuurslid agility