Homepage Kalender Wedstrijden

Kalender Wedstrijdspelers K.V. Genebos

Ingeschreven wedstrijden 2021 & 2022

06/08/2022 V.H.WERCHTER
*Debutanten
Johan Versavel met Twix
*Programma 1
Johny Van Olmen met Sam
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
06/08/2022 HS DE SCHALKSE HONDENVRIENDEN
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
07/08/2022 HONDENSCHOOL POHO HOFSTADE
*Debutanten
Johan Versavel met Twix
07/08/2022 KV MOLDERNETE
*Debutanten
Gerda Hulsmans met Tia
Ann Hermans met Topaz
Gert Tevenie met Kai
Gwendolien Depré met Luna
François Stevens met Darco
*Programma 1
Jenny Geubbelmans met Riva
Andy Aerts met Tuur
Mimi Peeters met Boyke
Johny Van Olmen met Sam
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
Jenny Geubbelmans met Totti
Johan Maes met Django
14/08/2023 H.V.TER SCHELDE
*Debutanten
Johan Versavel met Twix
15/08/2022 LES AMATEURS SPORT CAN LOBBES
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
20/08/2022 HS OLMENHOF HERK DE STAD
*Debutanten
Chris Vanderborght met Kai
Daisy Gevers met Flower
Gert Tevenie met Kai
Ludwig Swerts met Mayra
*Programma 1
Johan Versavel met Twix
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
Kurt Nuyts met Sky
21/08/2022 PAREL DER KEMPEN
*Debutanten
Gert Tevenie met Kai
21/08/2022 HONDENVRIENDEN SCHERPENHEUVEL
*Debutanten
Annick Debbaut met Qooper
Corry Stijnen met Sterre
Ives Beckers met Quinto
Ludwig Swerts met Mayra
Chris Vanderborght met Kai
Martine Nijs met Lucifer
François Stevens met Darco
*Programma 1
Johan Versavel met Quite
Johan Versavel met Twix
Johny Van Olmen met Sam
Andy Aerts met Tuur
Johny Van Olmen met Sam
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
Kurt Nuyts met Sky
27/08/2022 VHV MEERHOUT
*Debutanten
Ann Hermans met Topaz
François Stevens met Darco
Ludwig Swerts met Mayra
Davy Dens met Amos
*Programma 1
Andy Aerts met Tuur
Mimmi Peeters met Boyke
Jenny Geubbelmans met Riva
Johny Van Olmen met Sam
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
Rita Marien met Prinske
28/08/2022 VHV VLIJTINGEN
*Debutanten
Ann Hermans met Topaz
Gert Tevenie met Kai
Chris Vanderborght met Kai
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
Ann Hermans met Parfait
03/09/2022 HONDENCLUB DE KRIEKEL HOUTHALEN
*Debutanten
Jessice Schroyen met Tano
Chris Vanderborght met Kai
Gerda Hulsmans met Tia
Ludwig Swerts met Mayra
Gert Tevenie met Kai
François Stevens met Darco
03/09/2022 AKELA
*Debutanten
Davy Dens met Amos
Daisy Gevers met Flower
Corry Stijnen met sterre
*Programma 1
Cynthia Verschraegen met Quick
Davy Dens met Isha
Johny Van Olmen met Sam
Mimmi Peeters met Boyke
*Programma 2
Kurt Nuyts met Sky
Ann Hermans met Parfait
Jef Hermans met Pax
Rita Marien met Prinske
04/09/2022 HONDENCLUB DE KRIEKEL HOUTHALEN
*Programma 1
Johny Van Olmen met Sam
Cynthia Verschraegen met Quick
Jessica Schroyen met Julio
*Programma 2
Jef Hermans met Pax
Rita Marien met Prinske
Germaine Durnez met Phee
10/09/2022 HS CYNOPOLIS KAPELLEN
*Programma 1
Johan Versavel met Twix
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
17/09/2022 HONDENSCHOOL SNUFFEL ARENDONK
*Debutanten
Ludwig Swerts met Mayra
Gerda Hulsmans met Tia
Daisy Gevers met Flower
*Programma 1
Johny Van Olmen met Sam
Cynthia Verschraegen met Quick
Andy Aerts met Tuur
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
Kurt Nuyts met Sky
18/09/2022 HONDENSCHOOL NEERPELT
*Debutanten
François Stevens met Darco
Gert Tevenie met Kai
Chris Vanderborght met Kai
Davy Dens met Amos
*Programma 1
Cynthia Verschraegen met Quick
Johan Versavel met Twix
Johny Van Olmen met Sam
*Programma 2
Jef Harmans met Pax
18/09/2022 CLUB CANIN HANNUTOIS
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
24/09/2022 VERENIGDE HONDENVRIENDEN LILLE
*Programma 1
Johny Van Olmen met Sam
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
Rita Marien met Prinske
01/10/2022 NHV WESTERLO
*Debutanten
Davy Dens met Amos
Ann Hermans met Topaz
Ludwig Swerts met Mayra
Ives Beckers met Quinto
Louis Gielen met Taika
Chris Vanderborght met Kai
Daisy Gevers met Flower
Inge Goeyvaerts met Suske
Martine Nijs met Lucifer
01/10/2022 SPORT CANIN ANTHEIT
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
01/10/2022 DE BRAVE BAKELANDERS
*Programma 1
Johny Van Olmen met Sam
02/10/2022 HOBA HONDENSCHOOL DEURNE
*Debutanten
Daisy Gevers met Flower
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
09/10/2022 EC CAN DE MAITRE CHIEN MARBAIS
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
09/10/2022 LIMBURGSE HONDENSCHOOL GENK
*Debutanten
Roger Derrez met Finn
Ludwig Swerts met Mayra
Gerda Hulsmans met Tia
Gert Tevenie met Kai
Martine Nijs met Lucifer
François Stevens met Darco
Chris Vanderborght met Kai
*Programma 1
Cynthia Verschraegen met Quick
Andy Aerts met Tuur
Johny Van Olmen met Sam
*Programma 2
Jef Hermans met Pax
Kurt Nuyts met Sky
Rita Marien met Prinske
15/10/2022 BONHEIDENSE HV
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
16/10/2022 BONHEIDENSE HV
*Debutanten
Davy Dens met Amos
16/10/2022 DE LOSSE LIJN KERKSKEN
*Programma 1
Johan Versavel met Twix
16/10/2022 HONDENSCHOOL LUPUS HALEN
*Debutanten
Ives Beckers met Quinto
*Programma 1
Johny Van Olmen met Sam
Cynthia Verschraegen met Quick
Mimi Peeters met Boyke
*Programma 2
Jef Hermans met Pax
Rita Marien met Prinske
Kurt Nuyts met Sky
Ann Hermans met Parfait
22/10/2022 K.U.CLUBS VOOR BELG.HERDERSHONDEN
*Programma 1
Cynthia Verschraegen met Quick
*Programma 2
Ann Hermans met Parfait
Rita Marien met Prinske
23/10/2022 HONDENSCHOOL DE MEUTE LANAKEN
*Debutanten
Roger Derrez met Finn
Ann Hermans met Topaz
Davy Dens met Amos
Gert Tevenie met Kai
Daisy Gevers met Flower
Martine Nijs met Lucifer
Chris Vanderborght met Kai
*Programma 1
Johny Van Olmen met Sam
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
Kurt Nuyts met Sky
Jef Hermans met Pax
29/10/2022 DE BILZERSE VIERVOETERS
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
30/10/2022 DE BILZERSE VIERVOETERS
*Debutanten
Ann Hermans met Topaz
Gert Tevenie met Kai
Jessica Schroyen met Tano
Gert Tevenie met Kai
*Programma 1
Johan Versavel met Twix
01/11/2022 CENTRE D'EDUCATION CANINE DE BERLOZ
*Debutanten
Ann Hermans met Topaz
*Programma 1
Cynthia Verschraegen met Quick
*Programma 2
Ann Hermans met Parfait
Rita Marien met Prinske
Jef Hermans met Pax
Kurt Nuyts met Sky
05/11/2022 HOLVENSCHE HONDENSCHOOL
*Debutanten
Ives Beckers met Quinto
Gerda Hulsmans met Tia
Daisy Gevers met Flower
Ludwig Swerts met Mayra
Ann Hermans met Topaz
Corinne Kinable met Isa
Martine Nijs met Lucifer
François Stevens met Darco
*Programma 1
Johan Versavel met Twix
Andy Aerts met Tuur
Johny Van Olmen met Sam
Mimmi Peeters met Boyke
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
Jef Hermans met Pax
06/11/2022 AARSCHOTSE HONDENVRIENDEN
*Debutanten
Corinne Kinable met Isa
Jessica Schroyen met Tano
Gert Tevenie met Kai
*Programma 1
Jessica Schroyen met Julio
Cynthia Verschraegen met Quick
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
Rita Marien met Prinske
Kurt Nuyts met Sky
11/11/2022 HONDENSCHOOL DE ROEDEL WUUSTWEZEL
*Debutanten
Davy Dens met Amos
Ann Hermans met Topaz
*Programma 1
Cynthia Verschraegen met Quick
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
Kurt Nuyts met Sky
Ann Hermans met Parfait
Jef Hermans met Pax
19/11/2022 DE SPETSER MERKPLAS
*Programma 1
Johny Van Olmen met Sam
*Programma 2
Kurt Nuyts met Sky
Rita Marien met Prinske
20/11/2022 DE SPETSER MERKPLAS
*Debutanten
Daisy Gevers met Flower
Gert Tevenie met Kai
03/12/2022 DE WOEF EKSEL
*Debutanten
Davy Dens met Amos
Roger Derrez met Finn
Jessica Schroyen met Tano
*Programma 1
Johan Versavel met Twix
Andy Aerts met Tuur
Jenny Geubelmans met Riva
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
Ann Hermans met Parfait
Rita Marien met Prinske
Kurt Nuyts met Sky
10/12/2022 LES AMIS DE GUERY
*Programma 1
Cynthia Verschraegen met Quick
*Programma 2
Kurt Nuyts met Sky
Jef Hermans met Pax
Rita Marien met Prinske
17/12/2022 BELGISCHE BRIARD CLUB
*Programma 2
Kurt Nuyts met Sky
2023
15/01/2023 'T KRUIERKE OLMEN
*Programma 2
Kurt Nuyts met Sky
29/01/2023 H.S.DE NELLE HEIDE PULLE
*Programma 1
Andy Aerts met Tuur
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
04/02/2023 H.S.DE PAAI TURNHOUT
*Debutanten
Davy Dens met Amos
*Programma 1
Andy Aerts met Tuur
05/02/2023 H.S.DE PAAI TURNHOUT
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
11/02/2023 H.V.DER NETEVALLEI HERSELT
*Debutanten
Ives Beckers met Quinto
Davy Dens met Amos
*Programma 1
Cynthia Verschraegen met Quick
12/02/2023 H.V.DER NETEVALLEI HERSELT
*Programma 2
Jef Hermans met Pax
Ann Hermans met Parfait
Kurt Nuyts met Sky
Rita Marien met Prinske
18/02/2022 DE KEMPENSE KWISPEL
*Programma 2
Ann Hermans met Parfait
Rita Marien met Prinske
Kurt Nuyts met Sky
19/02/2022 DE KEMPENSE KWISPEL
*Debutanten
Daisy Gevers met Flower
François Stevens met Darco
Ludwig Swerts met Mayra
25/02/2023 HS DE ROEDEL
*Debutanten
Daisy Gevers met Flower
Inge Goevaerts met Suske
Corinne Kinable met Isa
*Programma 1
Andy Aerts met Tuur
*Programma 2
Kurt Nuyts met Sky
Ann Hermans met Parfait
Rita Marien met Prinske
26/02/2023 TER DRIES PUTTE
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
04/03/2022 K. SINT NIKLASE HONDENAFRICHTINGSCLUB
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
05/03/2023 ONZE TROUWE VRIEND LUMMEN
*Debutanten
Daisy Gevers met Flower
Gert Tevenie met Kai
*Programma 1
Cynthia Verschraegen met Quick
*Programma 2
Jef Hermans met Pax
Ann Hermans met Parfait
Rita Marien met Prinske
18/03/2023 ZUTENDAALSE VRIJE HONDENSCHOOL
*Programma 1
Cynthia Verschraegen met Quick
Davy Dens met Amos
*Programma 2
Ann Hermans met Parfait
Kurt Nuyts met Sky
Rita Marien met Prinske
19/03/2023 ZUTENDAALSE VRIJE HONDENSCHOOL
*Debutanten
Gert Tevenie met Kai
Inge Goeyvaerts met Suske
Ann Hermans met Topaz
Ludwig Swerts met Mayra
25/03/2023 K.K.K.TURNHOUT
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
26/03/2023 HS MOLENHEIDE ZONHOVEN
*Debutanten
Daisy Gevers met Flower
Gert Tevenie met Kai
Chris Vanderborght met Kai
*Programma 1
Andy Aerts met Tuur
*Programma 2
Kurt Nuyts met Sky
27/03/2023 HS MOLENHEIDE ZONHOVEN
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
01/04/2023 DOG'S TEAM LIEGE
*Debutanten
Daisy Gevers met Flower
*Programma 2
Kurt Nuyts met Sky
Rita Marien met Prinske
02/04/2023 HASSELTSE HONDENSCHOOL
*Programma 1
Cynthia Verschraegen met Quick
Davy Dens met Amos
*Programma 2
Kurt Nuyts met Sky
Ann Hermans met Parfait
Jef Hermans met Pax
08/04/2023 EDUCATION CANINE LES CAWETS
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
10/04/2023 GRASHEIDE HV
*Programma 2
Ann Hermans met Parfait
Rita Marien met Prinske
15/04/2023 DE HUKKELBERGSE HONDENVRIENDEN
*Debutanten
Ives Beckers met Quinto
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
22/04/2023 MIJN TROUWE VRIEN NEEROETEREN
*Debutanten
Gart Tevenie met Kai
22/04/2023 CLUB D'EDUCATION CAN LE FIDELE COMPAGNON
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
30/04/2023 DE DAPPERE VRIEND HERENTALS
*Debutanten
Ives Beckers met Quinto
Gart Tevenie met Kai
01/05/2023 DE DAPPERE VRIEND HERENTALS
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
07/05/2023 KASTANIENBAUM CLUB CRISNEE
*Programma 1
Cynthia Verschraegen met Quick
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
Kurt Nuyts met Sky
13/05/2023 KEMPENSE HS RIJKEVORSEL
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
14/05/2023 KEMPENSE HS RIJKEVORSEL
*Debutanten
Gart Tevenie met Kai
14/05/2023 NATURAL DOG ACADEMY PLOMBIERES
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
20/05/2023 EDUCATION CANINE LE CHIEN DE ROBERMONT
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
21/05/2023 H.S.GEETBETS
*Debutanten
Gart Tevenie met Kai
*Programma 1
Davy Dens met Amos
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
28/05/2023 HV LOMMEL
*Debutanten
Daisy Gevers met Flower
Gart Tevenie met Kai
*Programma 1
Davy Dens met Amos
Cynthia Verschraegen met Quick
*Programma 2
Ann Hermans met Parfait
Rita Marien met Prinske
Jef Hermans met Pax
Kurt Nuyts met Sky
29/05/2023 LUCKY DOG LUIK
*Debutanten
Gart Tevenie met Kai
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
29/05/2023 HOOP AALST
*Programma 1
Cynthia Verschraegen met Quick
*Programma 2
Jef Hermans met Pax
Kurt Nuyts met Sky
03/06/2023 HS KYON BOORTMEERBEEK
*Programma 2
Kurt Nuyts met Sky
10/06/2023 KVGENEBOS
*Debutanten
Daisy Gevers met Flower
Gart Tevenie met Kai
*Programma 1
Davy Dens met Amos
Cynthia Verschraegen met Quick
*Programma 2
Ann Hermans met Parfait
Rita Marien met Prinske
Jef Hermans met Pax
11/06/2023 HONDENOPLEIDING BEAUTY OPGLABEEK
*Debutanten
Gart Tevenie met Kai
*Programma 1
Cynthia Verschraegen met Quick
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
Jef Hermans met Pax
Kurt Nuyts met Sky
18/06/2023 DOG TRAINING CENTER TONGEREN
*Debutanten
Gart Tevenie met Kai
*Programma 2
Kurt Nuyts met Sky
24/06/2023 HS DE NATTE NEUZEN MEERHOUT
*Programma 2
Ann Hermans met Parfait
Rita Marien met Prinske
25/06/2023 HS DE NATTE NEUZEN MEERHOUT
*Debutanten
Gart Tevenie met Kai
*Programma 1
Davy Dens met Amos
01/07/2023 DE WIMPELSE HONDENVRIENDEN
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
Kurt Nuyts met Sky
02/078/2023 EDUCATION CANINE D'AWANS
*Programma 2
Rita Marien met Prinske
16/07/2023 SINT-TRUIDENSE HONDENSCHOOL
*Debutanten
Gart Tevenie met Kai
Inschrijvingen doorsturen naar

eddie.witters@gmail.com

of joyceeke@gmail.com