Homepage Kalender Wedstrijden

Kalender Wedstrijdspelers K.V. Genebos

Ingeschreven wedstrijden 2019 & 2020

04/01/2020 LIMBURGSE INTERCLUB K.V.GENEBOS
*Debutanten
*Programma 1
*Programma 2
05/01/2020 K.O.DE EENDRACHT MENEN
*Debutanten
Daisy Thielens met Diesel
11/01/2020 HS T'KRUIERKE
*Programma 1
Kurt Nuyts met Sky
Davy Dens met Isha
Johan Maes met Django
Ann Geukens met Kira
Ann Hermans met Parfait
Patrick Beerten met Volt
Joyce Nuyts met Whybe
Wesly Van Gorp met Mia
Jochen Vanden eynde met Stella
Steven Vandezande met Gin
12/01/2020 HS T'KRUIERKE
*Programma 2
Jenny Geubbelmans met Totti
Germaine Durnez met Phee
Daisy Gevers met River
19/01/2020 HS T'KRUIERKE
*Debutanten
Jenny Geubbelmans met Riva
Jos Beckx met Oscar
Eddie Witters met Obie
Davy Dens me Nala
Stella Fernandez met Polly
Ann Geukens met Toby
Tine Geukens mat Maya
Johan Versavel met Qute
Patricia Kuypers met Koda
Geert Corthouts met Dara
Jessica Schroyen met Julio
Jessica Schroyen met Nikita
Wesly Van Gorp met Nola
Daisy Thielens met Diesel
25/01/2020 HSSDE NELLE HEIDE PULLE
*Debutanten
Stella Fernandez met Polly
Debbie Jacobs met Sky
Davy Dens me Nala
Ann Geukens met Toby
*Programma 1
Kurt Nuyts met Sky
Davy Dens met Isha
Ann Geukens met Kira
Johan Maes met Django
Joyce Nuyts met Whybe
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
Cynthia Verschraegen met Lana
01/02/2020 HS DE PAAI TURNHOUT
*Debutanten
Patricia Kuypers met Koda
Jenny Geubbelmans met Riva
Stella Fernandes met Polly
*Programma 1
Patrick Beerten met Volt
02/02/2020 HS DE PAAI TURNHOUT
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
08/02/2020 HV DER NETEVALLEI HERSELT
*Debutanten
Davy Dens met Nala
Stella Fernandez met Polly
Ann Geukens met Toby
Patricia Kuypers met Koda
Jos Beckx met Oscar
Tina Geukens met Maya
*Programma 1
Davy Dens met Isha
Ann Geukens met Kira
Johan Maes met Django
08/02/2020 HS DE LINK RAVELS
*Debutanten
Geert corthouts met Dara
Wesly Van Gorp met Nola
*Programma 1
Wesly Van Gorp met Mia
15/02/2020 DE KEMPENSE KWISPEL
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
Daisy Gevers met River
16/02/2020 DE KEMPENSE KWISPEL
*Programma 1
Kurt Nuyts met Sky
Johan Maes met Django
Patrick Beerten met Volt
Ann Hermans met Parfait
Joyce Nuyts met Whybe
22/02/2020 HS DE ROEDEL
*Debutanten
Ivo Mertens met Laika
Davy Dens met Nala
Stella Fernandez met Polly
Ann Geukens met toby
Eddie Witters met Obie
Greet Bogaerts met Onyx
Geert Corthouts met Dara
Debbie Jacobs met Sky
Jessica Schroyen met Julio
Frank Schroyen met Nikita
Wesly Van gorp met Nola
Johan Versavel met Qute
Patricia Kuypers met Koda
Jenny Geubbelmans met Riva
*Programma 1
Kurt Nuyts met Sky
Davy Dens met Isha
Ann Geukens me Kira
Wesly Van gorp met Mia
Vanden eynde Jochen
Ann Hermans met Parfait
Johan Maes met Django
Joyce Nuyts met Whybe
Jochen Vanden eynde met Stella
Steven Vandezande met Gin
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
Daisy Gevers met River
23/02/2020 TER DRIES PUTTE
*Programma 2
Jenny Geubbelmans met Totti
01/03/2020 ONZE TROUWE VRIEND LUMMEN
*Debutanten
Stella Fernandez met Polly
Wesly Van gorp met Nola
Jos Beckx met Oscar
Eddie Witters met Obie
Jenny Geubbelmans met Riva
*Programma 1
Johan Maes met Django
Wesly Van gorp met Mia
Jochen Vanden eynde met Stella
Patrick Beerten met Volt
Jef Hermans met Pax
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
Cynthia Verschraegen met Lana
Jenny Geubbelmans met Totti
Daisy Gevers met River
07/03/2020 K.S. NIKLASE HONDENAFRICHTIGSCLUB
*Programma 2
Cynthia Verschraegen met Lana
08/03/2020 HS HET PEERKE
*Debutanten
Stella Fernandez met Polly
Eddie Witters met Obie
Wesly Van gorp met Nola
Debbie Jacobs met Sky
Jessica Schroyen met Julio
Farnk Schroyen met Nikita
Patricia Kuypers met Koda
*Programma 1
Johan Maes met Django
Kurt Nuyts met Sky
Wesly Van gorp met Mia
Patrick Beerten met Volt
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
Daisy Gevers met River
14/03/2020 ZUTENDAALSE VRIJE HONDENSCHOOL
*Programma 1
Patrick Beerten met Volt
Steven Vandezande met Gin
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
Cyntia Verschraegen met Lana
Daisy Gevers met River
15/03/2020 ZUTENDAALSE VRIJE HONDENSCHOOL
*Debutanten
Stella Fernandez met Polly
Patricia Kuypers met Koda
28/03/2020 K.K.K.TURNHOUT
*Programma 1
Davy Dens met Isha
Ann Geukens met Kira
Joyce Nuyts met Whybe
Kurt Nuyts met Sky
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
29/03/2020 K.K.K.TURNHOUT
*Debutanten
David Dens met Nala
Ann Geukens met Toby
Patricia Kuypers met Koda
29/03/2020 HASSELTSE HONDENSCHOOL
*Debutanten
Jenny Geubbelmans met Riva
Stella Fernandez met Polly
*Programma 1
Ann Hermans met Parfait
Johan Maes met Django
Jochen Vanden eynde met Stella
*Programma 2
Jenny Geubbelmans met Totti
Daisy Gevers met River
04/04/2020 NHV WESTERLO
*Programma 1
Johan Maes met Django
Patrick Beerten met Volt
05/04/2020 CLUB CANIN DOMAINE DE L'ILE
*Debutanten
Stella Fernandez met Polly
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
Jenny Geubbelmans met Totti
Daisy Gevers met River
12/04/2020 OTV TER BIEST SINT-TRUIDEN
*Debutanten
Davy Dens  met Nala
Wesly Van gorp met Nola
Tina Geukens met Maya
*Programma 1
Davy Dens met Isha
Wesly Van gorp met Mia
Ann Hermans met Parfait
Kurt Nuyts met Sky
18/04/2020 DE HUKKELBERGSE HONDENVRIENDEN
*Debutanten
Greet Bogaerts met Onyx
Ptricia Kuypers met Koda
*Programma 1
Ann Hermans met Parfait
*Programma 2
Daisy Gevers met River
19/04/2020 KON WAAK EN VERD.HOBOKEN
*Debutanten
Stella Fernandez met Polly
Jenny Geubbelmans met Riva
*Programma 1
Kurt Nuyts met Sky
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
Jenny Geubbelmans met Totti
25/04/2020 KON.CLUB DE VRIJE LIEFHEBBERS
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
26/04/2020 DE DAPPERE VRIEND HERENTALS
*Debutanten
Stella Fernandez met Polly
Jenny Geubbelmans met Riva
GeertCorthouts met Dara
Tinna Geukens met Maya
Debbie Jacobs met Sky
Johan Versavel met Qute
Ptricia Kuypers met Koda
01/05/2020 DE DAPPERE VIEND HERENTALS & (CLUBDAG K.V.GENEBOS)
*Programma 1
Jef Hermans met Pax
*Programma 2
Germaine Durnez
Cynthia Verschraegen met Lana
02/05/2020 K.V.DRIELINDEN
*Debutanten
Ptricia Kuypers met Koda
Jenny Geubbelmans met Riva
Stella Fernandez met Polly
*Programma 1
Ann Hermans met Parfait
Johan Maes met Django
Steven Vandezande met Gin
*Programma 2
Jenny Geubbelmans met Totti
Daisy Gevers met River
03/05/2020 KASTANIENBAUM CLUB CRISNEE
*Debutanten
Jenny Geubbelmans met Riva
*Programma 1
Kurt Nuyts met Sky
*Programma 2
Jenny Geubbelmans met Totti
09/05/2020 KEMPENSE HS RIJKEVORSEL
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
10/05/2020 KEMPENSE HS RIJKEVORSEL
*Debutanten
Ptricia Kuypers met Koda
Stella Fernandez met Polly
10/05/2020 NATURAL DOG ACADEMY PLOMPIERES ASBL
*Programma 2
Daisy Gevers met River
17/05/2020 H.S.GEETBETS
*Debutanten
Wesly Van Gorp met Nola
Jessica Schroyen met Julio
Frank Schroyen met Nikita
Geert Corthouts met Dara
David Dens mat Nala
Ann Geukens met Toby
*Programma 1
Kurt Nuyts met Sky
Johan Maes met Django
Wesly Van Gorp met Mia
Davy Dens met Isha
Ann Geukens met Kira
Joyce Nuyts met Whybe
17/05/2020 HONDENSCHOOL HAGAARDBOS
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
21/05/2019 CLUB CANIN SPORTIF DE LIEGE
*Debutanten
Jenny Geubbelmans met Riva
*Programma 2
Jenny Geubbelmans met Totti
24/05/2020 HV LOMMEL
*Debutanten
Davy Dens met Nala
Stella Fernandez met Polly
Ann Geukens met Toby
Jenny Geubbelmans met Riva
Jos Beckx met Oscar
Eddie Witters met Obie
Wesly Van Gorp met Nola
Johan Versavel met Qute
Patricia Kuypers met Koda
*Programma 1
Kurt Nuyts met Sky
Davy Dens met Isha
Ann Geukens met Kira
Johan Maes met Django
Wesly Van Gorp met Mia
Ann Hermans met Parfait
Jef Hermans met Pax
Steven Vandezande met Gin
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
Jenny Geubbelmans met Totti
Cynthia Verschraegen met Lana
Daisy Gevers met River
31/05/2020 ONZE TROUWE VRIEND HEUSDEN
*Debutanten
Stella Fernandez met Polly
Geert Corthouts met Dara
Patricia Kuypers met Koda
*Programma 1
Ann Hermans met Parfait
Johan Maes met Django
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
Rudi Van Looy met Pepples
01/06/2020 HOOP AALST
*Programma 1
Kurt Nuyts met Sky
Joyce Nuyts met Whybe
01/06/2020 BERGER CLUB DEFENSE ESNEUTOISE
*Debutanten
Stella Fernandez met Polly
Jenny Geubbelmans met Riva
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
Jenny Geubbelmans met Totti
Daisy Gevers met River
06/06/2020 KVGENEBOS
*Debutanten
Jessica Schroyen met Julio
Frank Schroyen met Nikita
Debbie Jacobs met Sky
Stella Fernandez met Polly
Davy Dens met Nala
Ann Geukens met Toby
Jenny Geubbelmans met Riva
Jos Beckx met Oscar
Tinna Geukens met Maya
Johan Versavel met Qute
Patricia Kuypers met Koda
*Programma 1
Ann Hermans met Parfait
Davy Dens met Isha
Ann Geukens met Kira
Johan Maes met Django
Patrick Beerten met Volt
Jef Hermans met Pax
Steven Vandezande met Gin
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
Jenny Geubbelmans met Totti
Cynthia Verschraegen met Lana
Daisy Gevers met River
07/06/2020 HONDENOPLEIDING BEAUTY OPGLABEEK
*Programma 1
Kurt Nuyts met Sky
Johan Versavel met Qute
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
Rudi Van Looy met Pepples
14/06/2020 CENTRE D'EDUCATION CANINE MORLANWELZ
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
14/06/2020 CENTRE D'EDUCATION CANINE MORLANWELZ
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
27/06/2020 DE WIMPELSE HONDENVRIENDEN
*Debutanten
Jenny Geubbelmans met Riva
*Programma 2
Jenny Geubbelmans met Totti
28/06/2020 DE BLIJE WOEFKES ZEPPEREN
*Debutanten
Stella Fernandez met Polly
Greet Bogaerts met Onyx
Wesly Van Gorp met Nola
Patricia Kuypers met Koda
*Programma 1
Ann Hermans met Parfait
Wesly Van Gorp met Mia
Johan Maes met Django
Davy Dens met Isha
Ann Geukens met Toby
Ann Geukens met Kira
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
Rudi Van Looy met Pepples
11/07/2020 HOND EN VRIEND ROOSDAAL
*Debutanten
Patricia Kuypers met Koda
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
18/07/2020 CLUB CANIN LES CINACHIENS ASBL
*Programma 2
Germaine Durnez met Phee
18/04/2020 HV MIDDELKERKE
*Programma 1
Ann Geukens met Toby
Ann Geukens met Kira
Davy Dens met Isha
19/07/2020 SINT-TUIDENSE HONDENSCHOOL
*Programma 2
Daisy Gevers met River
 
26/07/2020 DE KEPENSE KWISPEL
*Debutanten
Greet Bogaerts met Onyx
Stella Fernandez met Polly
Jenny Geubbelmans met Riva
26/07/2020 TIELSTE HONDENVERENIGING
*Programma 1
Jef Hermans met Pax
Johan Maes met Django
*Programma 2
Cynthia Verschraegen met Lana
Daisy Gevers met River
09/08/2020 H.V. TER SCHELDE
*Programma 2
Daisy Gevers met  River
16/08/2020 HONDENVRIENDEN SCHERPENHEUVEL
*Programma 1
Johan Versavel met Qute
Johan Maes met Django
*Programma 2
Cynthia Verschraegen met Lana
16/08/2020 H.S.AKELA
*Programma 2
Cynthia Verschraegen met Lana
Daisy Gevers met River
29/08/2020 H.S.AKELA
*Programma 1
Johan Maes met Django
Kurt Nuyts met Sky
29/08/2020 HONDENCLUB DE KRIEKEL HOUTHALEN
*Debutanten
Patricia Kuypers met Koda
30/08/2020 HONDENCLUB DE KRIEKEL HOUTHALEN
*Programma 1
Davy Dens met Isha
Ann Geukens met Toby
Ann Geukens met Kira
Johan Maes met Django
Steven Vandezande met Gin
12/09/2020 HONDENSCHOOL SNUFFEL ARENDONK
*Debutanten
Patricia Kuypers met Koda
19/09/2020 CC FLEMALOIS
*Programma 2
Daisy Gevers met River
11/10/2020 HONDENSCHOOL LUPUS HALEN
*Programma 1
Johan Versavel met Qute
Patrick Beerten met Volt
Johan Maes met Django
Joyce Nuyts met Whybe
Steven Vandezande met gin
*Programma 2
Kurt Nuyts met Sky
11/11/2020 HONDENSCHOOL DE ROEDEL WUUSTWEZEL
*Programma 1
Davy Dens met Isha
*Programma 2
Kurt Nuyts met Sky
Inschrijvingen doorsturen naar
eddie.witters@gmail.com
Inschrijvingen doorsturen naar

eddie.witters@gmail.com

of joyceeke@gmail.com